urządzenie wielofunkcyjne do gotowania, gdzie szukać ?

urządzenie wielofunkcyjne do gotowania, gdzie szukać ?

Jakie polecicie urządzenie do kuchni, które pozwala w łatwy sposób gotować i piec? Nie ukrywam, że nie za bardzo się na tym znam i gotowanie nie sprawia mi przyjemność. Chciałabym sobie ułatwić sobie to zadanie.

Felekkk2

Posty: 1

 
Należę do tych ludzi, które stawiają na tradycyjne gotowanie czy pieczenie. Nie korzystam żadnych urządzeń, które miałby mi to wszystko w jakiś sposób ułatwić.

eef12

Posty: 20

 
U mnie trochę czasu się zeszło zanim nauczyła się obsługiwać robota kuchennego do pieczenia. Tych funkcji było tam bardzo dużo, ale dzisiaj jestem bardzo zadowolona z jego działania, dlatego mogą Wam wszystkim polecić. Całość jest wykozana z bardzo dobrych materiałów i w mojej kuchni przetrwała już naprawdę wiele.

Lupusx

Posty: 2

 
Widziałem gdzieś na reklamę jak testowali urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i wyglądało to całkiem dobrze. Nie wiem jak by to było w praktyce, natomiast warto sprawdzić.

marcinmg

Posty: 7

 
Zdania jak zawsze są podzielne. Jedni lubią roboty kuchenne, a inni nie. Aby wyrobić sobie zdanie to trzeba to po prostu przetestować, a wtedy wszystko będzie jasne. Nie lubią oceniać książki po okładce. Wam też radzę najpierw wszystko sprawdzić, poczytać informacje na blogu, a dopiero później mówić czy to się nadaje czy nie.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Według mnie warto wybrać Thermomix, 6 bo to bardzo nowoczesne urządzenie. Można znaleźć jego opis na blogu https://rodzinagotuje.pl. Polecam się zagłębić w te informacje.

znamsienatym

Posty: 4

 
Każdy może mieć różne zdanie na ten temat. U mnie znajoma z robota korzysta i jest zadowolona. Nigdy nie umiała dobrze gotować, a teraz naprawdę to, co zjadam u niej jest porządne.

Kitas

Posty: 2

 
Przyznam racje tym, że takie urządzenie pozwala nawet osobom, jakie w ogóle nie potrafią gotować zrobić pyszne jedzenie. Moja znajoma nie zna się na gotowaniu, a teraz potrafi stworzyć coś szczególnego. Wybór przepisów jest tam bardzo dużo, dlatego każdy może dopasować to, co mu bardzo odpowiada.

iDoRy

Posty: 2

 
Jedni lubią sami gotować, a inni wolą się wspierać różnymi urządzeniami. Według mnie jedno i drugie ma sens, dlatego trzeba sobie porównać. Jeśli mamy pieniądze to trzeba się zastanowić nad ułatwieniem pracy w kuchni. Na razie nie zamierzam takiego urządzenia kupować, niemniej jednak kto wie może mi się odmieni i będzie lepiej?

PaweL

Posty: 6