kalkulator BMI, proszę o pomoc

kalkulator BMI, proszę o pomoc

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bo mam nadwagę, lecz chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednakże jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

roudee

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

gregBard

Posty: 8

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Działa niezwykle dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Nikuś23

Posty: 3

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem pożądane byłoby ważne jest, aby zadbać o nie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, lecz cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o sporo, sporo trudniej.

Marioleczka

Posty: 5

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niezwykle istotne. Smog zabija mnóstwo osób, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, która jest podłoga.

090913123

Posty: 3