kosmetyczka kraków, jaka firma ?

kosmetyczka kraków, jaka firma ?

Jaki salon kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie chodzicie? Zależy mi na tym, żeby oferowali mezoterapię bezigłową.

Jacuś

Posty: 9

 
Jest dużo porządnych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, wobec tego polecam.

Marioleczka

Posty: 13

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niesłychanie dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Spirek

Posty: 15

 
Ze 100 pln trzeba się liczyć, niemniej jednak to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w doświadczonym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

raptofil

Posty: 18

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i sprawdzić ofertę. To świetne miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą właściwy zabieg.

korasek

Posty: 12

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D ale chodzę regularnie na peelingi chemiczne, bowiem te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach sięgnąć z innych zabiegów, ale boję się, iż jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

Szaddam,

Posty: 22

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

ciopix

Posty: 19

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Dezmok56

Posty: 12